MSI Vigor GK30 COMBO US
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 525 mm |
| Brutokaal | 1.68 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 210 mm |
| Brutolaius (mm) | 50 mm |
| DPI | 5000 DPI |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Key life span | 12 million |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri tüüp | Mech. Membrane |
| Kogus pakendis | 5 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0055125 m |
| Muud funktsioonid | Mechanical-like plunger switches for a crisp typing experience, Stunning RGB lighting effects in 6 areas, Water repellent keyboard design, Fine-tune detailed settings with Dragon Center, Stunning RGB lighting with over 7 lighting effects, 5-level DPI sens |
| Net weight master carton | 8.4 kg |
| Netokaal | 1.44 kg |
| Paber/Papp | 200 g |
| Package content | VIGOR GK30 Gaming Keyboard, CLUTCH GM11 Gaming Mouse |
| Plastik (ilma PET-ita) | 40 g |
| Producer product name | Vigor GK30 COMBO |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.24 kg |
| Tare weight master carton | 0.611 kg |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: msi vigor gk30 combo us, vigor gk30 combo us, msi, klaviatuurid



